Magazyn Design
Magazyn Design
Handel Detaliczny

Sport In Street

Handel Detaliczny Projekt rozpoczęliśmy od różnych moodboardów, wyznaczających różne obszary zainteresowań młodzieży, do stworzenia sklepu z kulturą uliczną zaadaptowano tematykę technologii, social networking, streetartu i przyrody, a we wszystkich meblach w całym sklepie wykorzystano materiały industrialne, fajny wygląd w połączeniu z naturalnymi materiałami ocieplającymi atmosferę dążąc do wrażliwej równowagi. misterny design wywołuje ogromne emocje w ukrytych zakamarkach sklepu. wysokie półki ekspozycyjne umieszczone pośrodku zaciekawią klientów wprowadzając w nich tajemnicę.

Nazwa Projektu : Sport In Street , Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : SPORT IN STREET.

Sport In Street  Handel Detaliczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.