Magazyn Design
Magazyn Design
Karmnik

Food Feeder Plus

Karmnik Food Feeder Plus nie tylko pomaga dzieciom jeść samodzielnie, ale także oznacza większą niezależność dla rodziców. Niemowlęta mogą trzymać się same, ssać i żuć po zmiażdżeniu jedzenia przygotowanego przez rodziców. Food Feeder Plus jest wyposażony w większy, elastyczny silikonowy worek, który zaspokaja rosnący apetyt niemowląt. Jest to niezbędne do karmienia, które pozwala maluchom bezpiecznie odkrywać i cieszyć się świeżym pokarmem stałym. Żywności nie trzeba czyścić. Po prostu umieść pokarm w silikonowym woreczku, zatrzaśnij zatrzask, a dzieci mogą cieszyć się samodzielnym karmieniem świeżą żywnością.

Nazwa Projektu : Food Feeder Plus, Nazwisko projektanta : Kidsme, Imię klienta : kidsme.

Food Feeder Plus Karmnik

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.