Magazyn Design
Magazyn Design
Obiekty Rekreacyjne

Winter under the roof

Obiekty Rekreacyjne W Astanie nie ma górskich zajęć narciarskich. Do zajęć górskich i przygotowania do rywalizacji w narciarstwie alpejskim wymyślono obiekt zwany krytym ośrodkiem narciarskim. Zapewnia trzy rodzaje tras dla różnych umiejętności właściciela narciarstwa. Zaprojektowane stojaki dla widzów do oglądania wydarzeń sportowych. Hotel przeznaczony dla zagranicznych sportowców i centrum turystycznego. Na elewacji odbija się idea lodowego wąwozu pokrytego śniegiem. Centrum wsparcia nieruchome przypomina sople lodu. Idea takiego ośrodka miała na celu promocję narciarstwa w Kazachstanie.

Nazwa Projektu : Winter under the roof, Nazwisko projektanta : Ozimuk Tatyana, Imię klienta : The diploma project.

Winter under the roof Obiekty Rekreacyjne

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.