Magazyn Design
Magazyn Design
Prysznic

Rain Soft

Prysznic Widok wodospadu w naturze może przyciągnąć każdego i obserwować go lub brać prysznic, może stworzyć relaksującą wycinkę. Tak więc potrzebna była symulacja relaksującej sceny wodospadu w domach i mieszkaniach, aby można było doświadczyć radości kąpieli pod prysznicem pod wodospadem w domu. w tym projekcie są dwa rodzaje chlapania. Tryb pięściowy: gęstość lub stężenie wody jest pośrodku i można myć ciało Drugi tryb: woda jest wylewana pionowo z otoczenia pierścienia i można użyć szamponu i jest otoczony ścianą wody, a ta ściana może być l

Nazwa Projektu : Rain Soft , Nazwisko projektanta : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Imię klienta : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Prysznic

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.