Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Kalamis Liman Restaurant

Restauracja Restauracja Kalamis Liman została zaprojektowana przez Atölye A Architecture, a do prezentacji projektu potrzebny był film animowany. Celem filmu animowanego, który został przygotowany przez Ayhan Güneri Architects, był odzwierciedlenie realizmu restauracji. Faza modelowania 10-dniowego okresu restauracji Kalamis Liman, składająca się z 1600 kwadratów i 64 sekund animacji do etapu renderowania, została ukończona w 800 godz. Prezentacja projektu przygotowana do animacji, programów 3dsmax, v-ray; xeon 16-rdzeniowy 48 GB RAM dla stacji roboczej Dell.

Nazwa Projektu : Kalamis Liman Restaurant, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant Restauracja

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.