Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Handlowe

Fluxion

Centrum Handlowe Inspiracją dla tego programu są mrowiska o unikalnej strukturze. Chociaż wewnętrzna struktura mrowisk jest bardzo złożona, może zbudować ogromne i uporządkowane królestwo. To pokazuje, że struktura architektoniczna jest niezwykle racjonalna. Tymczasem wnętrze wdzięcznych łuków mrowisk buduje imponujący pałac, który wydaje się wyjątkowo wykwintny. Dlatego projektantka odwołuje się do mądrości mrówek, budując zarówno artystyczną, dobrze skonstruowaną przestrzeń, jak i mrowiska.

Nazwa Projektu : Fluxion, Nazwisko projektanta : Zhipeng Kang, Imię klienta : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Centrum Handlowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.