Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Handlowe

Fluxion

Centrum Handlowe Inspiracją dla tego programu są mrowiska o unikalnej strukturze. Chociaż wewnętrzna struktura mrowisk jest bardzo złożona, może zbudować ogromne i uporządkowane królestwo. To pokazuje, że struktura architektoniczna jest niezwykle racjonalna. Tymczasem wnętrze wdzięcznych łuków mrowisk buduje imponujący pałac, który wydaje się wyjątkowo wykwintny. Dlatego projektantka odwołuje się do mądrości mrówek, budując zarówno artystyczną, dobrze skonstruowaną przestrzeń, jak i mrowiska.

Nazwa Projektu : Fluxion, Nazwisko projektanta : Zhipeng Kang, Imię klienta : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Centrum Handlowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.