Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik

Chezca

Stolik Chezca to stolik pomocniczy, który pomaga zebrać wszystkie przedmioty, które normalnie leżą podczas pracy. Zaprojektowany z myślą o małych przestrzeniach, zajmuje niewiele miejsca i można go umieścić w dowolnym miejscu w domu. Działa jako centrum dla wszystkich małych przedmiotów i gadżetów, dzięki czemu wszystko jest widoczne i pod ręką. Ma górną powierzchnię na małe przedmioty, przednią powierzchnię do przechowywania czasopism i laptopów podczas ładowania oraz ukryte miejsce z tyłu do przechowywania routera WIFI i uporządkowania kabli. Chezca oferuje również kilka gniazdek, które można wyciągać pojedynczo lub zawiesić dyskretnie z boku, gdy nie są używane.

Nazwa Projektu : Chezca, Nazwisko projektanta : Andrea Kac, Imię klienta : KAC Taller de Diseño.

Chezca Stolik

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.