Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik

Chezca

Stolik Chezca to stolik pomocniczy, który pomaga zebrać wszystkie przedmioty, które normalnie leżą podczas pracy. Zaprojektowany z myślą o małych przestrzeniach, zajmuje niewiele miejsca i można go umieścić w dowolnym miejscu w domu. Działa jako centrum dla wszystkich małych przedmiotów i gadżetów, dzięki czemu wszystko jest widoczne i pod ręką. Ma górną powierzchnię na małe przedmioty, przednią powierzchnię do przechowywania czasopism i laptopów podczas ładowania oraz ukryte miejsce z tyłu do przechowywania routera WIFI i uporządkowania kabli. Chezca oferuje również kilka gniazdek, które można wyciągać pojedynczo lub zawiesić dyskretnie z boku, gdy nie są używane.

Nazwa Projektu : Chezca, Nazwisko projektanta : Andrea Kac, Imię klienta : KAC Taller de Diseño.

Chezca Stolik

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.