Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Końcowy

TIND End Table

Stół Końcowy Stolik TIND to mały, przyjazny dla środowiska stół o silnej wizualnej prezencji. Blat ze stali pochodzącej z recyklingu został wycięty strumieniem wody ze skomplikowanym wzorem, który tworzy żywe wzory światła i cienia. Kształty bambusowych nóg są określone przez wzór na stalowym blacie, a każda z czternastu nóg przechodzi przez stalowy blat, a następnie jest przycinana równo. Widziany z góry karbonizowany bambus tworzy atrakcyjny wzór, zestawiony z perforowaną stalą. Bambus to szybko odnawialny surowiec, ponieważ bambus to szybko rosnąca trawa, a nie produkt drzewny.

Nazwa Projektu : TIND End Table, Nazwisko projektanta : Nils Finne, Imię klienta : FINNE Architects.

TIND End Table Stół Końcowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.