Magazyn Design
Magazyn Design
Scena Weselna

Depiction

Scena Weselna Pięknie zaprojektowany zestaw na wesele. Grand Avenue wita gości na dywanie z miękkiego białego futra. Poczuj esencję Rzymu przez bramę, rzymskie filary, posąg, okrągłe siedzenia w stylu tiary i ogromną „Fontana-di-trevi”. Dźwięk płynącej wody tworzy w tle kojącą muzykę podczas powitania młodej pary. Żadna osoba z zespołu nigdy nie słyszała ani nie widziała rzeczywistej struktury i nadal ma 100% odwzorowanie oryginalnej konstrukcji, która jest godna pochwały, aby wszystko zrobić w zaledwie 20 dni.

Nazwa Projektu : Depiction, Nazwisko projektanta : Arundhati Subodh Sathe, Imię klienta : Victrans Engineers.

Depiction Scena Weselna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.