Magazyn Design
Magazyn Design
Etykiety

Stumbras Vodka

Etykiety Ta kolekcja wódek Stumbras 'Classic ożywia dawne litewskie tradycje produkcji wódki. Design sprawia, że stary, tradycyjny produkt jest bliski i odpowiedni dla dzisiejszego konsumenta. Zielona szklana butelka, ważne dla litewskiego wyrobu wódki, legendy oparte na prawdziwych faktach i przyjemne, przyciągające wzrok detale - zawinięta, wycięta forma przypominająca stare fotografie, skośny pasek na dnie dopełniający klasyczną symetryczną kompozycję, oraz czcionki i kolory, które przekazują tożsamość każdej sub-marki - wszystko to sprawia, że tradycyjna kolekcja wódek jest nietradycyjna i interesująca.

Nazwa Projektu : Stumbras Vodka, Nazwisko projektanta : Asta Kauspedaite, Imię klienta : Stumbras.

Stumbras Vodka Etykiety

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.