Magazyn Design
Magazyn Design
Duża Podświetlana Doniczka

Divine

Duża Podświetlana Doniczka Jest to duży, lekki garnek wykonany z jednego lub dwóch kawałków opalowego tworzywa sztucznego. Pula w ogóle nie ma dna. Więc umieszczasz go wokół rosnącego drzewa. Połącz krawędzie za pomocą „szybkich zamków”. Na dole zaświeci się dioda LED, która oświetla doniczkę, drzewo i otoczenie. Główną różnicą dla innych jest to, że umieszczasz to wokół rosnącego drzewa. Nie sadzisz tam drzewa, aby rosło.

Nazwa Projektu : Divine, Nazwisko projektanta : Ari Korolainen, Imię klienta : Adessin Oy.

Divine Duża Podświetlana Doniczka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.