Magazyn Design
Magazyn Design
Zegar

Hamon

Zegar Hamon to zegar wykonany z płaskiej i okrągłej porcelany i wody. Wskazówki zegara obracają się i co sekundę delikatnie mieszają wodę. Zachowanie powierzchni wody polega na ciągłym zachodzeniu na siebie zmarszczek wytwarzanych od przeszłości do teraźniejszości. Wyjątkowość tego zegara polega na tym, że pokazuje nie tylko aktualny czas, ale także akumulację i osłabienie czasu, na co wskazuje zmieniająca się co chwila powierzchnia wody. Nazwa Hamon pochodzi od japońskiego słowa „hamon”, które oznacza zmarszczki.

Nazwa Projektu : Hamon, Nazwisko projektanta : Kensho Miyoshi, Imię klienta : miyoshikensho.

Hamon Zegar

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.