Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Stołowa

M.T.F. ( My True Friend)

Lampa Stołowa Wyjątkowość lampy MTF (My True Friend) w postaci psa polega na tym, że po pierwsze pasuje ona do niemal każdego wystroju, począwszy od pogodnego, ciepłego pokoju dziecięcego, a skończywszy na chłodnym, oficjalnym gabinecie. Po drugie posiada unikalne połączenie materiałów - drewna, plastiku, metalu, szkła, które tworzy styl fusion. Trzecią unikalną cechą jest to, że nie wszystkie lampy mogą mieć ramię obrotowe o 360 stopniach i swobodnym nachyleniu pod dowolnym kątem. Ponadto nasza lampa daje możliwość sztywnego mocowania za pomocą wygodnych ergonomicznych zamków.

Nazwa Projektu : M.T.F. ( My True Friend), Nazwisko projektanta : Taras Zheltyshev, Imię klienta : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Lampa Stołowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.