Magazyn Design
Magazyn Design
Miska Ustępowa Wisząca

4Life

Miska Ustępowa Wisząca Miska ustępowa 4life zajmuje swoje miejsce w łazience dzięki solidnej formie i funkcjonalnemu zastosowaniu jako nowy obraz charakterystycznej dominacji. Miska ustępowa przyjazna dla środowiska zachwyca zarówno estetyką, jak i szacunkiem dla natury… Ogólne podejście w zestawie pokrowców na deski Slim Konstrukcja łatwo demontowalnych zestawów desek sedesowych z mechanizmem blokującym to przyciski sterujące funkcjami umieszczane w wewnętrznej części zestawu. Przyciski, z którymi styka się użytkownik, umieszczone są w miejscach najtrudniej brudzących się, co daje dodatkową korzyść higieniczną.

Nazwa Projektu : 4Life, Nazwisko projektanta : SEREL Seramic Factory, Imię klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Miska Ustępowa Wisząca

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.