Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

Serel Wave

Umywalka Umywalka SEREL Wave ze swoją nominatywną linią, funkcjonalnymi rozwiązaniami i imponującą jakością wkracza do nowoczesnych łazienek. Umywalka SEREL Wave; zmieniając dotychczasowy sposób postrzegania umywalek podwójnych swoją wyjątkową formą misy, obejmuje również użytkowanie dorosłego i dziecka wraz z estetyczną formą. Oprócz użytku jako umywalka dla dzieci, zapewnia funkcję ablucji i czyszczenia butów, które są używane w kulturze islamu. Ogólne podejście w projektowaniu umywalki to modernizm i funkcjonalizm. To podejście ma tak istotny wpływ na projekt.

Nazwa Projektu : Serel Wave, Nazwisko projektanta : SEREL Seramic Factory, Imię klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave Umywalka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.