Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Tempo House

Dom Mieszkalny Ten projekt to kompletna renowacja domu w stylu kolonialnym w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Rio de Janeiro. Ustawiony w niezwykłym miejscu, pełnym egzotycznych drzew i roślin (oryginalny plan krajobrazu słynnego architekta krajobrazu Burle Marxa), głównym celem było zintegrowanie ogrodu zewnętrznego z przestrzenią wewnętrzną poprzez otwieranie dużych okien i drzwi. Dekoracja ma ważne marki włoskie i brazylijskie, a jej koncepcja polega na tym, aby była ona płótnem, aby klient (kolekcjoner sztuki) mógł wyeksponować swoje ulubione dzieła.

Nazwa Projektu : Tempo House, Nazwisko projektanta : Gisele Taranto, Imię klienta : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Dom Mieszkalny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.