Magazyn Design
Magazyn Design
Rower Elektryczny

Silence

Rower Elektryczny Silence to zupełnie nowy rower koncepcyjny. Został zaprojektowany tak, aby mieć własny organ zmysłów, w którym Karl H Studio wykorzystał 4 technologie, radar, diody LED, detektory i komputer. Cisza może przekazać aktualny stan każdemu kierowcy w oparciu o jego własne warunki jazdy. Z poważaniem, Karl Huang zaprojektował Silence, aby stworzyć rower dla niesłyszących przyjaciół, aby pomóc im uniknąć niebezpieczeństw. Nawet oni znajdują się w spokojnym świecie bez żadnych dźwięków, nadal mają prawo do nieskrępowanej i bezpiecznej jazdy.

Nazwa Projektu : Silence, Nazwisko projektanta : Yi-Sin Huang, Imię klienta : Karl H Studio .

Silence Rower Elektryczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.