Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Kompostowalne

cellulose net tube

Opakowanie Kompostowalne Ślad śmieci wielkości Niemiec dryfuje po Pacyfiku. Stosowanie opakowań, które ulegają biodegradacji, nie tylko ogranicza odpływ zasobów kopalnych, ale także umożliwia wprowadzenie do łańcucha dostaw substancji biodegradowalnych. Verpackungszentrum Graz z powodzeniem poczynił krok w tym kierunku, opracowując sieci rurowe z wykorzystaniem kompostowalnych włókien modalu celulozowych pochodzących z trzebieży rodzimych lasów. Siatki po raz pierwszy pojawiły się na półkach supermarketów w Rewe Austria w grudniu 2012 roku. 10 ton plastiku może zaoszczędzić tylko Rewe, po prostu zmieniając opakowanie na ekologiczne ziemniaki, cebulę i owoce cytrusowe.

Nazwa Projektu : cellulose net tube , Nazwisko projektanta : Verpackungszentrum Graz, Imię klienta : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  Opakowanie Kompostowalne

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.