Magazyn Design
Magazyn Design
Ponowne Wykorzystanie Neoklasycystycznej Rezydencji

Neoclassic Wellness

Ponowne Wykorzystanie Neoklasycystycznej Rezydencji Neoklasycystyczna rezydencja przebudowana na centrum odnowy biologicznej i spa. Uwzględniając kunsztowne zdobienia tynków, parkiet dębowy w starym stylu oraz naturalne światło dzienne, propozycja projektowa polegała na wprowadzeniu materiałów, które wyznaczają wyraźną granicę między starym a nowym. Zastosowanie lavaplaster na podłogach i ścianach, laminowane formiki, szkło i mozaiki kwarcowe dominują we wnętrzu, a paleta kolorów na nowo definiuje klasyczną tożsamość. wyemitowany romantyzm neoklasycyzmu.

Nazwa Projektu : Neoclassic Wellness, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness Ponowne Wykorzystanie Neoklasycystycznej Rezydencji

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.