Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Papeterii

Cubix

Zestaw Papeterii Zestaw artykułów piśmiennych w kształcie sześcianu zawierający pudełko na spinacze biurowe, pudełko na naklejki i uchwyt na długopisy. Główną ideą Cubix jest stworzenie „zorganizowanego chaosu”. Nikt nie jest tajemnicą, że porządek w miejscu pracy jest bardzo ważny. Jednak wiele osób lubi tak zwany kreatywny bałagan. Rozwiązanie tej małej sprzeczności było podstawą koncepcji Cubix. Ze względu na elastyczność czerwonych prętów prawie wszystko, co rozrzucone po całym stole, można włożyć do uchwytu ołówka pod dowolnym kątem, od długopisów i ołówków wszystkich rozmiarów po papier i naklejki.

Nazwa Projektu : Cubix, Nazwisko projektanta : Alexander Zhukovsky, Imię klienta : SKB KONTUR.

Cubix Zestaw Papeterii

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.