Magazyn Design
Magazyn Design
Sygnalizacja Świetlna

Don Luis

Sygnalizacja Świetlna „Wiele krajów zaczęło wdrażać politykę zachęcającą do chodzenia pieszo jako ważnego środka transportu. Ryzyko dla pieszych wzrasta, gdy projekt jezdni nie przewiduje planowania i nie zapewnia mechanizmów kontroli ruchu, które oddzielają pieszych od pojazdów. Ogólnie szacuje się, że wypadki drogowe kosztują od 1 do 2% produktu krajowego brutto ”(WHO). Don Luis to trójwymiarowy sygnał drogowy, który łączy się z żółtą linią 2D namalowaną na chodniku, aby uniknąć przejścia dla pieszych przez ulicę w innym miejscu niż zebra. Zaprojektowany w oparciu o analizę społeczno-kulturową, a nie tylko na podstawie wskazówek estetycznych.

Nazwa Projektu : Don Luis, Nazwisko projektanta : CasBeVilla Team, Imię klienta : CasBeVilla Team.

Don Luis Sygnalizacja Świetlna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.