Magazyn Design
Magazyn Design
Sygnalizacja Świetlna

Don Luis

Sygnalizacja Świetlna „Wiele krajów zaczęło wdrażać politykę zachęcającą do chodzenia pieszo jako ważnego środka transportu. Ryzyko dla pieszych wzrasta, gdy projekt jezdni nie przewiduje planowania i nie zapewnia mechanizmów kontroli ruchu, które oddzielają pieszych od pojazdów. Ogólnie szacuje się, że wypadki drogowe kosztują od 1 do 2% produktu krajowego brutto ”(WHO). Don Luis to trójwymiarowy sygnał drogowy, który łączy się z żółtą linią 2D namalowaną na chodniku, aby uniknąć przejścia dla pieszych przez ulicę w innym miejscu niż zebra. Zaprojektowany w oparciu o analizę społeczno-kulturową, a nie tylko na podstawie wskazówek estetycznych.

Nazwa Projektu : Don Luis, Nazwisko projektanta : CasBeVilla Team, Imię klienta : CasBeVilla Team.

Don Luis Sygnalizacja Świetlna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.