Magazyn Design
Magazyn Design
Stoisko Wystawiennicze

Onn Exhibition

Stoisko Wystawiennicze Onn to ręcznie robiony produkt najwyższej jakości, łączący tradycje z nowoczesnymi projektami przez mistrzów dóbr kulturowych. Materiały, kolory i produkty Onn są inspirowane naturą, która rozświetla tradycyjne postacie smakiem blasku. Stoisko wystawowe zostało skonstruowane w celu odtworzenia sceny natury przy użyciu materiałów, które są uzupełniane wraz z produktami, aby samo stało się zharmonizowanym dziełem sztuki.

Nazwa Projektu : Onn Exhibition, Nazwisko projektanta : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, Imię klienta : Onn.

Onn Exhibition Stoisko Wystawiennicze

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.