Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Łazienkowe

Sott'Aqua Marino

Meble Łazienkowe Kolekcja Sott'Aqua Marino z kreatywnymi detalami podwodnego świata łazienek, oferuje luksus projektowania własnej łazienki przy użyciu szerokiej gamy dostępnych modulacji. łazienka dzięki swojej elastyczności do zastosowania z pojedynczymi lub podwójnymi szafkami pod umywalkę. Okrągłe lustro mocowane do ściany za pomocą wieszaka ma również ukryty system oświetlenia. Podsufitka cedrowa na kółkach pełni również funkcję kosza na bieliznę.

Nazwa Projektu : Sott'Aqua Marino, Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Meble Łazienkowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.