Magazyn Design
Magazyn Design
Gra Planszowa

Boo!!

Gra Planszowa Gwizd!! to duża gra planszowa, która ma zawierać dowolne czynności, aby rozweselić przyjęcie urodzinowe, ale z przerażającym spojrzeniem. Został zaprojektowany jako rozkładalne małe pudełko, które więzi wszystkie duchy na świecie. W małym pudełku znajduje się ogromna mata do zabawy, wokół której wszystkie dzieciaki mogą się wygodnie zebrać i bawić. Minimalny wiek grupy docelowej to 6 lat i więcej, Boo !! zaprojektowano jako ciąg chodników na nawiedzonej drodze, na której znajduje się kilka przygód i stref aktywności.

Nazwa Projektu : Boo!!, Nazwisko projektanta : Gülru Mutlu Tunca, Imię klienta : 2GDESIGN.

Boo!! Gra Planszowa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.