Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek Z Brylantem

The Great Goddess Isida

Pierścionek Z Brylantem Isida to pierścionek z 14-karatowego złota, który wsuwa się na palec, tworząc czarujący wygląd. Fasada pierścionka Isida jest ozdobiona unikatowymi elementami, takimi jak diamenty, ametysty, cytryny, tsaworyt, topaz i uzupełniona białym i żółtym złotem. Każdy kawałek ma swój określony materiał, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo płaska szklana fasada na ciętych kamieniach odbija różne promienie światła w różnych nastrojach, nadając pierścionkowi ekskluzywnego charakteru.

Nazwa Projektu : The Great Goddess Isida, Nazwisko projektanta : Tatyana Raksha, Imię klienta : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Pierścionek Z Brylantem

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.