Magazyn Design
Magazyn Design
Cyfrowy Magazyn Interaktywny

DesignSoul Digital Magazine

Cyfrowy Magazyn Interaktywny Magazyn Filli Boya Design Soul wyjaśnia swoim czytelnikom znaczenie kolorów w naszym życiu w inny i przyjemny sposób. Treść Design Soul obejmuje szeroki obszar od mody po sztukę; od dekoracji po pielęgnację ciała; od sportu po technologię, a nawet od jedzenia i napojów po książki. Oprócz znanych i interesujących portretów, analiz, najnowszych technologii i wywiadów, magazyn zawiera również ciekawe treści, filmy i muzykę. Magazyn Filli Boya Design Soul jest publikowany kwartalnie na iPada, iPhone'a i Androida.

Nazwa Projektu : DesignSoul Digital Magazine, Nazwisko projektanta : NGM Turkey, Imię klienta : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Cyfrowy Magazyn Interaktywny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.