Magazyn Design
Magazyn Design
Pudełko Upominkowe

Jack Daniel's

Pudełko Upominkowe Luksusowe pudełko upominkowe na whisky Jack Daniel's Tennessee to nie tylko zwykłe pudełko z butelką w środku. Ta wyjątkowa konstrukcja opakowania została opracowana z myślą o doskonałej konstrukcji, ale także w celu bezpiecznego dostarczania butelek w tym samym czasie. Dzięki dużym, otwartym oknom widzimy całe pudło. Światło wpadające bezpośrednio przez pudełko podkreśla oryginalny kolor whisky i czystość produktu. Chociaż obie strony pudełka są otwarte, sztywność skrętna jest doskonała. Pudełko prezentowe jest w całości wykonane z tektury i jest w pełni matowe laminowane elementami do tłoczenia na gorąco i tłoczenia.

Nazwa Projektu : Jack Daniel's, Nazwisko projektanta : Kantors Creative Club, Imię klienta : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Pudełko Upominkowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.