Magazyn Design
Magazyn Design
Krówki I Toffi

Cavendish & Harvey

Krówki I Toffi Równoważenie tradycji i nowoczesności. Celem było zaprojektowanie wyjątkowej gamy produktów dla innowacyjnej firmy, która odradza się jako producent wysokiej jakości słodyczy. Rozwiązaniem jest bogato zapakowane i zadrukowane folią na gorąco oraz szlachetne, błyszczące wykończenie. Koncepcja fotografii została zainspirowana stylem klasycznych pralin. Do młodszej i nowocześniejszej grupy docelowej skierowana zostanie kolorystyka i rozluźniona typografia. Zespół projektowy gabriel opanował balansowanie, a klient jest zadowolony z rosnącej sprzedaży.

Nazwa Projektu : Cavendish & Harvey, Nazwisko projektanta : Bettina Gabriel, Imię klienta : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Krówki I Toffi

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.