Magazyn Design
Magazyn Design
Indywidualny Termostat Domowy

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Indywidualny Termostat Domowy Termostat do smartfona prezentuje minimalistyczny, elegancki design, który jest sprzeczny z tradycyjnymi projektami termostatów. Półprzezroczysty sześcian błyskawicznie zmienia kolor z białego na kolorowy. Wszystko, co musisz zrobić, to przykleić jedną z 5 wymiennych kolorowych folii z tyłu urządzenia. Miękki i lekki kolor wnosi delikatną nutę oryginalności. Fizyczne interakcje są ograniczone do minimum. Prosty dotyk umożliwia zmianę temperatury, podczas gdy wszystkie inne elementy sterujące są wykonywane ze smartfona użytkownika. Ekran E-ink wybrany ze względu na niezrównaną jakość i minimalne zużycie energii.

Nazwa Projektu : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Nazwisko projektanta : Netatmo, Imię klienta : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Indywidualny Termostat Domowy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.