Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

Moon Curve

Pierścionek Świat przyrody jest w ciągłym ruchu, balansując między porządkiem a chaosem. Dobry projekt powstaje z tego samego napięcia. Jego cechy siły, piękna i dynamizmu wynikają ze zdolności artysty do pozostania otwartym na te przeciwieństwa podczas aktu tworzenia. Gotowy utwór to suma niezliczonych wyborów, których dokonuje artysta. Wszystkie myśli i żadne uczucia skutkują pracą, która jest sztywna i zimna, podczas gdy wszelkie uczucie i brak kontroli daje pracę, która nie daje się wyrazić. Przeplatanie się tych dwóch będzie wyrazem tańca samego życia.

Nazwa Projektu : Moon Curve, Nazwisko projektanta : Mary Zayman, Imię klienta : Mary Zayman.

Moon Curve Pierścionek

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.