Magazyn Design
Magazyn Design
Typografia

Ila'l Amam Type Family

Typografia „Ila'l Amam” to rodzina czcionek arabskich, która powstała z połączenia pierwszych typów wyświetlaczy, jakie kiedykolwiek stworzono - Fat Faces, a także starych irańskich skryptów Kufic z XI wieku, łącząc je wszystkie w formacie pochyłym / ukośnym. „Ila'l Amam” składa się z typów wyświetlaczy używanych do celów na dużą skalę, ponieważ litery są silnie stylizowane i charakteryzują się wyraźnym kontrastem między grubymi i cienkimi kreskami. Fascynacja czcionką pochyloną / ukośną wynikała z braku czcionki w jakimkolwiek typie arabskim, ponieważ arabski od samego początku można uznać za czysto kursywy.

Nazwa Projektu : Ila'l Amam Type Family, Nazwisko projektanta : Sara Mansour, Imię klienta : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Typografia

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.