Magazyn Design
Magazyn Design
System Monitorowania Pacjenta

Touch Free Life Care

System Monitorowania Pacjenta Bezdotykowe łóżko ratunkowe wyposażone jest we wbudowane chipy monitorujące funkcje fizjologiczne. Pacjenci mogą kontrolować temperaturę materaca i pozycję łóżka za pomocą intuicyjnego interfejsu bez konieczności wzywania pielęgniarki do wykonania tych zadań. Również ten ekran służy pielęgniarce do prowadzenia rejestru podawanych leków i płynów, który jest następnie przesyłany do interfejsu na stanowisku pielęgniarki. Interfejs na stanowisku pielęgniarki pokazuje i ostrzega o wszelkich zmianach parametrów, takich jak temperatura ciała pacjenta, ciśnienie krwi, wzorzec snu i poziom wilgotności. Dzięki tlc można zaoszczędzić wiele godzin pracy.

Nazwa Projektu : Touch Free Life Care, Nazwisko projektanta : nikita chandekar, Imię klienta : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care System Monitorowania Pacjenta

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.