Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Chair with Belly Button

Krzesło Krzesło z pępkiem to seria lekkich i przenośnych krzeseł, które pozwalają użytkownikom wykorzystać przestrzeń wokół nich, taką jak schody, podłoga lub stosy książek, aby zapewnić wygodniejsze siedzenie. Konstrukcja krzesła na nowo definiuje pojęcie konwencjonalnych siedzeń, zapewniając nieoczekiwane opcje siedzenia. Obraz krzeseł wziął się z sennego scenariusza - grupa rozrzuconych w przestrzeni dyskietek i topniejących form. Cicho opierają się o ściany i kąty, jak śpiący mali chłopcy. Każde krzesło ma swój własny pępek, który nadaje mu odrobinę zabawy.

Nazwa Projektu : Chair with Belly Button, Nazwisko projektanta : I Chao Wang, Imię klienta : IChao Design.

Chair with Belly Button Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.