Magazyn Design
Magazyn Design
Butelka

La Pasion

Butelka To ręcznie wykonany przedmiot zaprojektowany przez Arturo Lópeza, jednego z członków załogi Studio Xaquixe. Wpadł na pomysł butelki, kiedy zobaczył drzewo, które wyglądało jak para przytulająca się do siebie, i to sprawiło, że pomyślał o tym, jak bliscy stają się jednością, gdy trzymają się nawzajem „pasión”. Szkło użyte do wykonania dzieła jest w 95% poddane recyklingowi, podobnie jak całe szkło używane w Studio Xaquixe. Piece wykorzystywane w Pracowni są wykonywane przez załogę i zasilane odpadami organicznymi, takimi jak odpadowy olej roślinny czy biomasa przetwarzana na metan.

Nazwa Projektu : La Pasion, Nazwisko projektanta : Studio Xaquixe, Imię klienta : Studio Xaquixe.

La Pasion Butelka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.