Magazyn Design
Magazyn Design
Rozkładana Sofa

Umea

Rozkładana Sofa Umea to bardzo seksowna, lekka wizualnie i elegancka rozkładana sofa dla maksymalnie trzech osób siedzących i dwóch osób w pozycji do spania. Chociaż sprzęt jest klasycznym systemem klikania, prawdziwa innowacja wynika z seksownych linii i konturów, które sprawiają, że jest to całkiem atrakcyjny mebel.

Nazwa Projektu : Umea , Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : M3.

Umea  Rozkładana Sofa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.