Magazyn Design
Magazyn Design
Gra Planszowa

Orbits

Gra Planszowa Orbits to gra planszowa inspirowana kosmosem, której celem jest rozwijanie strategicznego myślenia i koordynacji ręka-oko. Poprawia inteligencję logiczną, kinestetyczną i przestrzenną, a gra oferuje nieskończoną różnorodność kombinacji. Orbits jest odpowiedni dla 2-4 graczy i osób powyżej 8 roku życia. Celem gry jest ustabilizowanie wszystkich krzywych orbit bez kontaktowania ich z innymi. Prawym ruchem jest pokonanie krzywej powyżej lub poniżej poprzedniej ustabilizowanej krzywej. W przypadku zetknięcia się krzywej z innym, kolejka przechodzi na następnego gracza. Zaplanuj swoją strategię i nie dotykaj krzywych!

Nazwa Projektu : Orbits, Nazwisko projektanta : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Imię klienta : Orbits.

Orbits Gra Planszowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.