Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Zabawek Aplikacja Do Drukowania 3D

ShiftClips

Projektowanie Zabawek Aplikacja Do Drukowania 3D Aplikacja Toy Maker ShiftClips CAD / CAM to platforma produktowo-usługowa, która umożliwia wynalazcom w wieku od 10 lat tworzenie i drukowanie w 3D własnych zabawek konstrukcyjnych. Prosty graficzny interfejs użytkownika aplikacji umożliwia użytkownikom tworzenie i edytowanie formularzy na inteligentnym tablecie oraz wybieranie wielu łączników sprzętowych lub klipów w celu integracji z ich formularzami w celu generowania własnych, przegubowych i rekonfigurowalnych elementów do zabawy. Łatwość obsługi ShiftClips sprawia, że jest to idealne narzędzie edukacyjne do kreatywnego projektowania form i procesów wytwarzania produktów.

Nazwa Projektu : ShiftClips, Nazwisko projektanta : Wong Hok Pan, Sam, Imię klienta : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Projektowanie Zabawek Aplikacja Do Drukowania 3D

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.