Magazyn Design
Magazyn Design
Nowoczesna Sukienka Loafer

Le Maestro

Nowoczesna Sukienka Loafer Le Maestro rewolucjonizuje but wyjściowy, wprowadzając tytanową „piętę” z materiału Direct Metal Laser Sintered (DMLS). „Matrycowy obcas” zmniejsza wizualną masę pięty i podkreśla strukturalną integralność buta wyjściowego. Uzupełnieniem eleganckiej cholewki jest skóra licowa, która wyróżnia się asymetrycznym wzorem cholewki. Integracja pięty z cholewką jest teraz skomponowana w elegancką i wyrafinowaną sylwetkę.

Nazwa Projektu : Le Maestro, Nazwisko projektanta : Herman Francisco Delos Santos, Imię klienta : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Nowoczesna Sukienka Loafer

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.