Magazyn Design
Magazyn Design
Butelka Wódki

Snowflake Vodka

Butelka Wódki Zainspirowała mnie prostota i jednocześnie złożoność płatka śniegu. Przez większość czasu po prostu przechodzimy przez życie, nawet nie zauważając całego piękna i złożoności rzeczy wokół nas. Natura jest pełna prostych rzeczy, ale gdy zaczynasz zwracać uwagę, zdajesz sobie sprawę, że te proste rzeczy są znacznie bardziej złożone, niż myślisz. To był początek mojego projektu, aby spróbować zinterpretować i stworzyć nowy kształt butelki całkowicie zgodny z naturą. Podobnie jak w przyrodzie, kiedy przybliżamy złożone formy, które mogą być postrzegane dowolnie przez oko, odkrywamy wzór geometryczny.

Nazwa Projektu : Snowflake Vodka, Nazwisko projektanta : Adrian Munoz, Imię klienta : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Butelka Wódki

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.