Magazyn Design
Magazyn Design
Wizualizacja Danych

Arab spring

Wizualizacja Danych Projekt ten powstał w oparciu o konflikty, które miały miejsce w Afryce Północnej w 2011 roku. Wydarzenia, których szczyt aktywności przypadł na wiosnę i nazwano „arabską wiosną”. Projekt to spiralna oś czasu, która oznaczała początek i koniec konfliktu. A na końcu konfliktu daty są znacznikami wskazującymi na wynik konfliktu. Nasycenie linii to liczba ofiar rewolucji. Możemy więc obserwować podstawowy układ czasowy momentów historycznych. Kluczowymi parametrami tworzenia takiej wizualizacji danych powinna być prostota i uporządkowanie oryginalnych informacji.

Nazwa Projektu : Arab spring, Nazwisko projektanta : Kirill Khachaturov, Imię klienta : RBC.

Arab spring Wizualizacja Danych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.