Magazyn Design
Magazyn Design
Wstrzykiwacz Epinefryny

EpiShell

Wstrzykiwacz Epinefryny EpiShell to więcej niż urządzenie medyczne w codziennym życiu przewoźników, ale przyjazny pomocnik w życiu. Jest to zorientowane na użytkownika rozwiązanie dla nośników do wstrzykiwaczy Epinefryny, mające na celu zmniejszenie obaw użytkowników przed użyciem wstrzykiwacza, przypominanie pacjentom o codziennym noszeniu go i bardziej intuicyjne wykonywanie wstrzyknięcia w nagłych wypadkach. Posiada zintegrowaną ładowarkę do telefonu komórkowego, połączenie Bluetooth, wskazówki głosowe i wymienną powłokę zewnętrzną. Dzięki aplikacji na smartfonie użytkownicy mogą łatwo zarządzać jego funkcjami, takimi jak IFU, połączenie Bluetooth, kontakt w nagłych wypadkach i Refill / Exp.

Nazwa Projektu : EpiShell, Nazwisko projektanta : Hong Ying Guo, Imię klienta : .

EpiShell Wstrzykiwacz Epinefryny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.