Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek Na Rękę Bluetooth

Knotch

Zegarek Na Rękę Bluetooth Ludzie sprawdzają swoje telefony ponad 150 razy dziennie. Projektowane dziś smartwatche to tylko kolejne urządzenie mobilne w samym zegarku. „Knotch” firmy Akira Samson Design to smartwatch, który umożliwia użytkownikowi otrzymywanie powiadomień / nieodebranych powiadomień z połączenia Bluetooth z telefonem oraz przekazywanie informacji zwrotnych na temat wibracji, dzięki czemu ludzie rzadziej sprawdzają telefon. „Knotch” ma dobrą widoczność i przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika. „Knotch” to ekonomiczny zegarek, dlatego młodzież, która chce podążać za trendami mody i zaawansowaną technologią, może łatwo sobie na to pozwolić.

Nazwa Projektu : Knotch, Nazwisko projektanta : Akira Deng, Samson So, Imię klienta : Akira Samson Design.

Knotch Zegarek Na Rękę Bluetooth

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.