Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek Na Rękę Bluetooth

Knotch

Zegarek Na Rękę Bluetooth Ludzie sprawdzają swoje telefony ponad 150 razy dziennie. Projektowane dziś smartwatche to tylko kolejne urządzenie mobilne w samym zegarku. „Knotch” firmy Akira Samson Design to smartwatch, który umożliwia użytkownikowi otrzymywanie powiadomień / nieodebranych powiadomień z połączenia Bluetooth z telefonem oraz przekazywanie informacji zwrotnych na temat wibracji, dzięki czemu ludzie rzadziej sprawdzają telefon. „Knotch” ma dobrą widoczność i przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika. „Knotch” to ekonomiczny zegarek, dlatego młodzież, która chce podążać za trendami mody i zaawansowaną technologią, może łatwo sobie na to pozwolić.

Nazwa Projektu : Knotch, Nazwisko projektanta : Akira Deng, Samson So, Imię klienta : Akira Samson Design.

Knotch Zegarek Na Rękę Bluetooth

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.