Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie

Roof

Oświetlenie Dach to oprawa LED do wnętrz, której celem jest zwiększenie intymności komunikacji podczas rozmów. Wklęsła forma zadaszenia tworzy osłonę świetlną podczas obiadów, obiekt jednoczący spotkania, zabawny system oświetlenia wnętrz. Dach jest izolatorem. Definiuje wyjątkową przestrzeń, jednoczącą formę i jednorodne światło dla znajdujących się pod nią ludzi. Czujesz się odizolowany od otoczenia i skupiasz się na stole i komunikacji. Drewniana faktura tej oprawy daje również ciepły i naturalny efekt i reprezentuje ekologiczną stronę technologii LED.

Nazwa Projektu : Roof, Nazwisko projektanta : Hafize Beysimoglu, Imię klienta : Derinled.

Roof Oświetlenie

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.