Magazyn Design
Magazyn Design
Zegar

Zeitgeist

Zegar Zegar odzwierciedla ducha czasu, który kojarzy się z inteligentnymi, technologicznymi i trwałymi materiałami. Zaawansowana technologicznie twarz produktu jest reprezentowana przez korpus z włókna węglowego typu semi torus i wyświetlacz czasu (lekkie otwory). Węgiel zastępuje część metalową, jako relikt przeszłości i podkreśla funkcję części zegara. Brak części środkowej świadczy o tym, że nowatorskie wskazania LED zastępują klasyczny mechanizm zegarowy. Miękkie podświetlenie można regulować w ulubionym kolorze właściciela, a czujnik światła będzie monitorował siłę oświetlenia.

Nazwa Projektu : Zeitgeist, Nazwisko projektanta : Dmitry Pogorelov, Imię klienta : NCC Russia.

Zeitgeist Zegar

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.