Magazyn Design
Magazyn Design
Designerski Stół

Curly

Designerski Stół Ten wielofunkcyjny stół został zaprojektowany przez głównych projektantów Bean Buro, Kenny'ego Kinugasa-Tsui i Lorene Faure. Pełni rolę centralnego elementu wystroju wnętrza. Ogólny kształt jest pełen zabawnych, kręconych krzywizn, które dramatycznie kontrastują z tradycyjnymi formalnymi, symetrycznymi stołami, dzięki czemu wyróżnia się jako rzeźba, która zachęca użytkowników i wchodzi w interakcje z nimi. Krzywe wydają się być przypadkowe na pierwszy rzut oka, jednak każda z nich została starannie zaprojektowana, aby zachęcić do różnych pozycji siedzących i interakcji społecznych.

Nazwa Projektu : Curly , Nazwisko projektanta : Bean Buro, Imię klienta : Bean Buro.

Curly  Designerski Stół

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.