Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Wielofunkcyjny

Bean Series 2

Stół Wielofunkcyjny Ten stół został zaprojektowany przez głównych projektantów Bean Buro, Kenny'ego Kinugasa-Tsui i Lorene Faure. Projekt został zainspirowany falistymi kształtami French Curves i układankami puzzli i służy jako centralny element biurowej sali konferencyjnej. Ogólny kształt jest pełen drgań, co stanowi dramatyczne odejście od tradycyjnego formalnego stołu konferencyjnego firmy. Trzy części stołu można przekonfigurować, uzyskując różne ogólne kształty, aby dostosować układ siedzeń; ciągły stan zmian tworzy zabawną atmosferę w biurze kreatywnym.

Nazwa Projektu : Bean Series 2, Nazwisko projektanta : Bean Buro, Imię klienta : Cheil .

Bean Series 2 Stół Wielofunkcyjny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.